Event 6  Women Distance Medley Club (7)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 11:45 AM
       World:  10:50.98  2009        Tennessee, US                             
                         Wright, Jones, Price, Bowman                      
        Meet:  11:14.16  2013        , New Jersey New York TC                  
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  North Brooklyn Runners  'A'                                  
  2  Shore AC  'A'                                                
  3  Adelphi  'A'                                                 
  4  adidas Garden State Track Club  'A'                          
  5  Georgetown RC  'A'                                           
  6  CPTC New Balance  'A'                                        
  7  NYAC  'A'                                                    
 
Event 7  Men Distance Medley Club (11)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 11:58 AM
       World:  3:15.10  1993        Usa, USA                                   
                        Everett, Trapp, Little, Reynolds                  
        Meet:  3:23.39  2012        , Zenith Velocity                          
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Stony Brook RunningClub  'A'                                 
  2  adidas Garden State Track Club  'B'                          
  3  315 Elite TC  'A'                                            
  4  Monroe College  'A'                                          
  5  Essex CC  'A'                                                
  6  We Are Athletes Racing Team  'A'                             
  7  Nova Track Club  'A'                                         
  8  CPTC New Balance  'A'                                        
  9  NYAC  'A'                                                    
 10  Shore AC  'A'                                                
 11  adidas Garden State Track Club  'A'                          
 
Event 8  Women 1 Mile Race Walk USATF Champi Elite (10)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:10 PM
        Meet:  6:17.29  2/15/2014   Rachel Seaman, NYAC                        
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Meaghan Podlaski                 Fleet Feet                  
  2  Kayla Allen                      Maine RWers                 
  3  Katie Michta                     Walk USA                    
  4  Kristi Licursi                   Marist                      
  5  Meagan Allen                     NE Walkers                  
  6  Katie Miale                      Marist                      
  7  Miranda Melville                 Skechers/ NY                
  8  Maria Michta-Coffey              Oiselle Walk                
  9  Taylor Ewert                     Southwest Oh TC             
 10  Maria Angelica Garcia            Park RWers                  
 
Event 9  Boys Pole Vault Flying Circu Junior (11)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:17 PM
 4.47/4.62/4.77/4.92/5.02/5.12/5.22/5.32/5.42/5.52/5.62
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Flight 1  Finals
  1  Peyton Morris                    Enola, PA                   
  2  Logan Konst                      Anna, OH                    
  3  Armand Duplantis                 Lafayette LA                
  4  Nick Marino                      Horsham, PA                 
  5  Erick Duffy                      N Andover MA                
  6  KC Lightfoot                     Lee's Summit MO             
  7  Riley Richards                   China Spring TX             
  8  Branson Ellis                    Tyler, TX                   
  9  Billy Williamson                 Winamac, IN                 
 10  Zach McWhorter                   Springdale, AR              
 11  Julio Almanzar                   Classical                   
 
Event 10  Girls 4x400 Meter Relay Long Island (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:20 PM
        Meet:  3:52.54  2/15/2014   Uniondale, NY, Uniondale, NY               
                        c green, a suffriant, m webster, k cherrington    
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Elmont, NY  'A'                                              
  2  Hempstead, NY  'A'                                           
  3  Brentwood  'A'                                               
  4  Ward Melville  'A'                                           
  5  West Babylon  'A'                                            
  6  Uniondale  'A'                                               
 
Event 11  Boys 4x400 Meter Relay Long Island (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:25 PM
        Meet:  3:18.34  2013        , Elmont Memorial                          
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Brentwood  'A'                                               
  2  Amityville  'A'                                              
  3  Uniondale  'A'                                               
  4  Freeport  'A'                                                
  5  Huntington  'A'                                              
  6  Elmont, NY  'A'                                              
 
Event 12  Women 4x200 Meter Relay Club (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:30 PM
       World:  1:32.41  2005        Russia, Russia                             
                        Kondratyeva, Khabarova, Pechonkina, Gushchina     
        Meet:  1:39.05  2013        , University at Albany                     
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Harlem Children's Zone  'A'                                  
  2  Shore AC  'A'                                                
  3  Moore Elite Track Club  'A'                                  
  4  Essex CC  'A'                                                
  5  Monroe College  'A'                                          
  6  adidas Garden State Track Club  'A'                          
 
Event 13  Men 4x200 Meter Relay Club (12)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:35 PM
       World:  1:22.11  1991        Great Britain, Great Britain               
                        Christie, Braithwaite, Mafe, Regis                
        Meet:  1:27.01  2/15/2014   Shore Athletic Club, Shore AC              
                        C Cox, D Duncan, J Roberts, K Fisher              
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Shore AC  'A'                                                
  2  Speedyworld Track Club  'A'                                  
  3  Moore Elite Track Club  'A'                                  
  4  CPTC New Balance  'A'                                        
  5  Essex CC  'A'                                                
  6  Monroe College  'A'                                          
Section 2  Timed Finals
  1  We Are Athletes Racing Team  'A'                             
  2  315 Elite TC  'A'                                            
  3  Greater Philadelphia TC  'A'                                 
  4  adidas Garden State Track Club  'A'                          
  5  Gotham Spark AC  'A'                                         
  6  Monroe College  'B'                                          
 
Event 14  Girls 4x400 Meter Relay Suburban (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:41 PM
        Meet:  3:46.42  2/15/2014   Columbia Hs, NJ, Columbia, NJ              
                        A Bobbitt, I Coleman, E Cowan, O Baker            
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Rancocas Valley  'A'                                         
  2  Newburgh  'A'                                                
  3  New Rochelle NY  'A'                                         
  4  Union Catholic  'A'                                          
  5  Winslow Township  'A'                                        
  6  North Rockland, NY  'A'                                      
 
Event 15  Boys 4x400 Meter Relay Suburban (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:47 PM
 2 &7 will start in ln2
        Meet:  3:18.98  2/15/2014   Old Bridge, NJ, Old Bridge, NJ             
                        M Hernandez, A Leto, J Gilbert, H Miawad          
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Mt. Vernon  'A'                                              
  2  Suffern  'A'                                                 
  3  Rancocas Valley  'A'                                         
  4  St. Benedicts  'A'                                           
  5  East Orange High School  'A'                                 
  6  Newburgh  'A'                                                
 
Event 16  Girls 400 Meter Dash NYRR Young R Youth (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:53 PM
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Sania Kuylen                     Metro Eagles                
  2  Anissa Moore                     Metro Eagles                
  3  Kamani Johns                     Chester Cheetahs            
  4  Alina Laforest                   Chester Cheetahs            
  5  Hannah Gadpaille                 Velocity TC                 
  6  Kcaysh Medas-King                Unattached                  
 
Event 17  Boys 400 Meter Dash NYRR Young R Youth (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 12:58 PM
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Jaden Williams                   Metro Eagles                
  2  Quamere Cosby                    Chester Cheetahs            
  3  Adam Philogene                   Metro Eagles                
  4  Wesley Noble                     Metro Eagles                
  5  Michael King-Rodriquez           Isl Express TC              
  6  Shamali Whittle                  MySprintClub                
 
Event 18  Girls 55 Meter Dash High School (8)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:03 PM
        Meet:   6.91  2012        Myasia Jacobs, Paramus Catholic, NJ          
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Masai Russell                    Bullis MD                   
  2  Aliyah Taylor                    Rancocas NY                 
  3  Iyanla Kollock                   Mercy NY                    
  4  Daija Lampkin                    Middletown DE               
  5  Thelma Davies                    Girard Col PA               
  6  Lauren Morgan                    Liz Seton MD                
  7  Amaya Chadwick                   Union Cath NJ               
  8  Gabby Johnson                    Bullis MD                   
 
Event 19  Boys 55 Meter Dash High School (9)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:08 PM
        Meet:   6.41  2/15/2014   Darryl Haraway, DeMatha Cath, MD             
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Austin Kratz                     Dock Menn PA                
  2  Carlon Holsten                   Taft NY                     
  3  Kyree Johnson                    Huntington NY               
  4  Ade Jones-Roundtree              Imhotep PA                  
  5  William Henderson                Baltimore PP MD             
  6  Eric Harrison                    St John's Col NY            
  7  Eric Allen                       Bullis MD                   
  8  Michael Miller                   C Columbus NY               
  9  Bryce Watson                     Bullis MD                   
 
Event 20  Men 1 Mile Race Walk Susan Rudin Elite (12)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:13 PM
 USATF Championship
        Meet:  5:34.45  2/15/2014   Andreas Gustafsson, GK Steget (SWD)        
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Yvan Bechard                     Rive-Sud AC                 
  2  David Swarts                     Pegasus AC                  
  3  Cameron Haught                   Southwest Oh TC             
  4  Rich Luettchau                   Shore AC                    
  5  Dave Talcott                     Shore AC                    
  6  Marek Adamowicz                  Rive-Sud AC                 
  7  Emmerson Hernandez               Fleet Feet                  
  8  Michael Mannozzi                 Shore AC                    
  9  Emmanuel Corvera                 NYAC                        
 10  Sam Elmi                         Cornerstone                 
 11  Jonathan Hallman                 Shore AC                    
 12  AJ Gruttadauro                   Spring Arbor                
 
Event 21  Girls 4x200 Meter Relay PSAL (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:21 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Christopher Columbus  'A'                                    
  2  Erasmus Hall  'A'                                            
  3  Springfield Gardens  'A'                                     
  4  Dewitt Clinton  'A'                                          
  5  Paul Robeson  'A'                                            
  6  South Shore  'A'                                             
 
Event 22  Boys 4x200 Meter Relay PSAL (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:26 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Samuel J. Tilden  'A'                                        
  2  Franklin K. Lane  'A'                                        
  3  Springfield Gardens  'A'                                     
  4  Erasmus Hall  'A'                                            
  5  John F. Kennedy  'A'                                         
  6  Clara Barton  'A'                                            
 
Event 23  Girls 4x800 Meter Relay Eastern HS (12)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:32 PM
        Meet:  9:00.92  2012        , Garden City, NY                          
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Shenendehowa  'A'                                            
  2  Greenwich  'A'                                               
  3  Goshen  'A'                                                  
  4  McKee/Staten Island Tech  'A'                                
  5  Ward Melville  'A'                                           
  6  Ursuline School  'A'                                         
  7  Niskayuna  'A'                                               
  8  John Jay-Cross River  'A'                                    
  9  Shoreham-Wading River  'A'                                   
 10  Warwick Valley  'A'                                          
 11  West Springfield  'A'                                        
 12  Suffern  'A'                                                 
 
Event 24  Men 4x400 Meter Relay Masters 60+ (3)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:45 PM
 Women's teams (1-6) will start on the starting line
 Men's Teams (7+) will start in the alley
        Meet:  3:59.09  2013        , Houston Elite                            
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  CPTC New Balance  'A'                                        
  2  Mass Velocity TC  'A'                                        
  3  Shore Athletic Club  'A'                                     
 
Event 25  Men 4x400 Meter Relay Masters +50 (3)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 1:51 PM
        Meet:  3:50.15  2/15/2014   Greater Philadelphia TC, Greater Philly    
                        D Johnson, B Rash, R Parker, D Richard            
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  4  Mass Velocity TC  'A'                                        
  5  Greater Philadelphia TC  'A'                                 
  6  Shore Athletic Club  'A'                                     
 
Event 26  Women 4x400 Meter Relay Masters (7)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 11:45 AM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Mass Velocity TC  'A'                                        
  2  Philadelphia Masters  'A'                                    
  3  Mass Velocity TC  'B'                                        
  4  Toronto Track Club  'A'                                      
  5  SOUTHWEST SPRINTERS TRACK CLUB  'A'                          
  6  Bella N Motion  'A'                                          
  7  We Are Athletes Inc  'A'                                     
 
Event 27  Men 4x400 Meter Relay Masters (7)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:02 PM
        Meet:  3:28.75  2012        , Southwest TC                             
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Mass Velocity TC  'A'                                        
  2  Garmin Runners  'A'                                          
  3  Greater Philadelphia TC  'A'                                 
  4  CPTC New Balance  'A'                                        
  5  SOUTHWEST SPRINTERS TRACK CLUB  'A'                          
  6  Eliot TC  'A'                                                
  7  Northport Running Club  'A'                                  
 
Event 28  Girls 4x200 Meter Relay Eastern HS (5)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:08 PM
        Meet:  1:38.44  2013        , Medgar Evers, NY                         
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Elmont, NY  'A'                                              
  3  Winslow Township  'A'                                        
  4  Elizabeth Seton  'A'                                         
  5  Bullis  'A'                                                  
  6  Paul Robeson  'A'                                            
 
Event 29  Boys 4x800 Meter Relay New Balance Eastern HS (12)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:12 PM
        Meet:  7:47.02  2/15/2014   Osbourn Park, VA, Osbourn Park VA          
                        K Weinberg, M Luiggi, J Black, N Causey           
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  St. Benedicts  'A'                                           
  2  Union Catholic  'A'                                          
  3  Marshfield  'A'                                              
  4  Warwick Valley  'A'                                          
  5  Germantown Friends  'A'                                      
  6  State College  'A'                                           
  7  Pennsbury  'A'                                               
  8  Northport  'A'                                               
  9  Ward Melville  'A'                                           
 10  Kingston  'A'                                                
 11  Hopewell Valley  'A'                                         
 12  Morris Hills  'A'                                            
 
Event 30  Boys 800 Meter Run NYRR Youth (15)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:24 PM
        Meet:  2:24.38  2/15/2014   Kadarai Booker, Bronx Tigers               
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Kymoy Phillip                    Reach Stars                 
  2  Dubar Smalls                     PS 021K                     
  3  Thomas Reiser                    Minisink Val                
  4  Henry Kurzawa                    PS 107K                     
  5  Andy Ensaldo                     MS 821K                     
  6  Christopher Luna                 MS 821K                     
  7  Said Lembrouk                    MS 821K                     
  8  Chase Hamilton                   PS 107K                     
  9  Henry Dahl                       PS 452M                     
 10  Noah Outmezguine                 PS 107K                     
 11  Eli Garcia                       PS 452M                     
 12  Kamilo Pinto                     PS 107K                     
 13  Jing Heng Cao                    MS 821K                     
 14  Zachary Ozols                    PS 107K                     
 15  Travis Wolfe-Thompson            PS 187M                     
 
Event 31  Girls 4x200 Meter Relay NYRR Youth (8)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:30 PM
        Meet:  1:48.41  2013        , Harlem Children's Zone                   
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Danbury Youth Club  'A'                                      
  2  Explosion TC  'A'                                            
  3  Jenues  'A'                                                  
  4  NYAC  'A'                                                    
  5  Metro Eagles  'A'                                            
  6  New York Novas  'A'                                          
  7  Team Dynasty  'A'                                            
  8  Zodiac TC  'A'                                               
 
Event 32  Boys 4x200 Meter Relay NYRR Youth (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:35 PM
        Meet:  1:49.06  2012        , Zodiacs                                  
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Delaware Elite TC  'A'                                       
  2  Orange Crush Track Club  'A'                                 
  3  Metro Eagles  'A'                                            
  4  Velocity Track Club  'A'                                     
  5  MySprintClub  'A'                                            
  6  New York Novas  'A'                                          
 
Event 33  Girls 4x400 Meter Relay PSAL (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:40 PM
        Meet:  3:47.29  2013        , Medgar Evers, NY                         
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Medgar Evers College Prep.  'A'                              
  2  Christopher Columbus  'A'                                    
  3  Paul Robeson  'A'                                            
  4  Young Womens Leadership (Q)  'A'                             
  5  Dewitt Clinton  'A'                                          
  6  South Shore  'A'                                             
 
Event 34  Boys 4x400 Meter Relay PSAL (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:46 PM
        Meet:  3:18.83  2012        , Boys and Girls, NY                       
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Benjamin Banneker  'A'                                       
  2  Taft Educational Campus  'A'                                 
  3  Paul Robeson  'A'                                            
  4  Clara Barton  'A'                                            
  5  Dewitt Clinton  'A'                                          
  6  South Shore  'A'                                             
 
Event 36  Girls 1 Mile Run New Balance High School (13)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 2:59 PM
 Lanes 1-7 on line, 8-11 in alley
        Meet:  4:46.06  2/15/2014   Caroline Alcorta, W Springfield VA         
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Kelsey Chmiel                    Saratoga NY                 
  2  Anna Juul                        Unionville PA               
  3  Abbe Goldstein                   Gtown Academy PA            
  4  Katherine Lee                    Shoreham WR NY              
  5  Hayley Jackson                   Patuxent MD                 
  6  Caroline Timm                    Lourdes NY                  
  7  Heather Holt                     Marshall, Ge                
  8  Olivia Beckner                   South Lakes VA              
  9  Olivia Arizin                    Card O'Hara PA              
 10  Rachel McArthur                  Patriot VA                  
 11  Kaitlin Ryan                     Bronxville NY               
 12  Hannah Reale                     Shenendehowa NY             
 13  Niamh Hayes                      Howell NJ                   
 
Event 37  Girls 55 Meter Dash NYRR Fastest Youth (9)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 3:06 PM
 Fastest Kid on the Block
        Meet:   7.52  2005        Ayele Townsend, Brooklyn, NY                 
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Emily Kelly                      Donegal IRL                 
  2  Shyenne Blake                    Velocity TC                 
  3  Brianna Burrell                  Velocity TC                 
  4  Mya Hennessey                    Tailwind TC                 
  5  Oia Hughes                       PS 107                      
  6  Brianna Kennedy                  Panthers TC                 
  7  Jameya Nevins                    Panthers TC                 
  8  Emma Waeldner                    PS 107K                     
  9  Pla Yates-Johnson                BT Washington NY            
 
Event 38  Boys 55 Meter Dash NYRR Fastest Youth (9)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 3:11 PM
 Fastest Kid on the Block
        Meet:   7.54  2009        Barrin Harrison-Brown, Bronx Tigers          
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Bernard Ibirogba                 Kildare IRL                 
  2  Carlos Blackwood                 Panthers TC                 
  3  Kenneth Bryan                    NY Startz                   
  4  Giancarlo Glass                  N Arlington NJ              
  5  Michael Grannum                  Explosion TC                
  6  Amari Joseph                     Eclipse TC                  
  7  Temaury Mitchell                 Eclipse TC                  
  8  Giordano Simpson                 NY Startz                   
  9  Phil Tejan-Kamara                Above Xpectation            
 
Event 39  Men Distance Medley College (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 3:16 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Columbia  'A'                                                
  2  U of Pennsylvania  'A'                                       
  3  Princeton  'A'                                               
  4  Manhattan  'A'                                               
  5  Fordham  'A'                                                 
  6  Adelphi  'A'                                                 
 
Event 40  Women 4x400 Meter Relay Metropolitan College (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 3:28 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Fordham  'A'                                                 
  2  Stonybrook University  'A'                                   
  3  New York University  'A'                                     
  4  Manhattan  'A'                                               
  5  Columbia  'A'                                                
  6  St John's University  'A'                                    
 
Event 45  Girls 800 Meter Run NYRR Youth (15)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 4:14 PM
        Meet:  2:20.83  2/15/2014   Sherisse Peterson, Delco                   
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Aster Johnson                    PS 107K                     
  2  Karess Pringle-Wishner           Reach Stars                 
  3  Terefech Johnson                 PS 107K                     
  4  Zoe Maidman                      Reach Stars                 
  5  Delahni Shaw                     Reach Stars                 
  6  Bella Stenhouse                  PS 107K                     
  7  Isis Donohue                     PS 107K                     
  8  Giselle Vazquez                  MS 821K                     
  9  Joy Li                           MS 821K                     
 10  Zuri Austen-Brown                PS 107K                     
 11  Emma Courtney                    PS 107K                     
 12  Ivy Bloomfield                   PS 107K                     
 13  Alexa Amastal                    PS 691X                     
 14  Xun Yun Lin                      MS 821K                     
 15  Evelyn Torres                    MS 821K                     
 
Event 49  Men 4x400 Meter Relay Metropolitan College (5)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 4:37 PM
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  2  Stonybrook University  'A'                                   
  3  New York University  'A'                                     
  4  Manhattan  'A'                                               
  5  Columbia  'A'                                                
  6  Fordham  'A'                                                 
 
Event 54  Boys 1 Mile Run New Balance High School (12)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 5:12 PM
 Lanes 1-8 on line, 9-12 in alley
        Meet:  4:08.00  1977        Kevin Byrne, Paramus Catholic, NJ          
     Name                        Year Team                                  
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  Noah Affolder                    Carlisle PA                 
  2  Brodey Hasty                     Brentwood NY                
  3  Josh Hoey                        B Shanahan PA               
  4  Zakeer Ahmad                     Staples CT                  
  5  Jack Carleo                      Newburyport MA              
  6  Dalton Hengst                    McDonogh MD                 
  7  Sam Affolder                     Carlisle PA                 
  8  Tristan Forsythe                 Winchester PA               
  9  Ben Bulkeley                     Fairport CT                 
 10  Elliot Gindi                     Ocean Twp NJ                
 11  Joe Morrison                     Arlington NY                
 12  Aidan Ryan                       Trinity NY                  
 
Event 57  Boys 4x200 Meter Relay Eastern HS (6)
===============================================================================
Saturday 2/11/2017 - 5:35 PM
        Meet:  1:29.51  2013        , Norristown, PA                           
     Team                                                                   
===============================================================================
Section 1  Timed Finals
  1  St. John's College  'A'                                      
  2  South Shore  'A'                                             
  3  St. Peters Jersey City  'A'                                  
  4  East Orange High School  'A'                                 
  5  Imhotep Charter  'A'                                         
  6  Bullis  'A'